Kadetky na turnaji v Táboře

8. září 2008 v 15:16 |  Turnaje 06/07/08
Jako miulý rok, tak i letos se pro naše kadetky stal součástí předligové přípravy mezinárodní turnaj v mém rodném městě Tábor.
Turnaj byl rozdělen na skupinu kadetek a juniorek a nám se "podařilo" zařadit do kategorie juniorek. Zde nás čekala domácí táborská děvčata, dále pražandy ze Španielky, benešovanky a klatovanky (vše účastnice juniorské ligové soutěže) + ze Slovenska dorazivší zvolenčanky.
Utržené porážky se zvolenským a benešovským družstvem a vítězství nad táborským, tachovským a pražským družstvem nás zařadilo na velmi hezké třetí místo.
Hodnotí se dobře: družstvo se sehrává, holčiny si zvykají na nové posty i systém hry a nebýt mé snahy vyzkoušet co nejvíce herních variant a herní zátěž rozložit rovnoměrně na všechny hráčky i na úkor vývoji zápasů, mohli jsme odjíždět ještě veseleji ... ikdyž možná právě proto, že všechny holky na kurtu strávily odobné zápasové penzum, tak v družstvu panovala pohoda a dařilo se ... další námět k přemýšlení. Každopádně holky chválím :) a pokud budeme i nadále makat, tak se za rok v lize juniorek nemusíme bát ostudy.
(připravuji foto)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama